Specjalista SEM

Data zamieszczenia: 21.05.2024

  • umowa o pracę, kontrakt b2b
  • pełny etat
  • specjalista (mid / regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kampanii reklamowych w środowisku Google, YouTube i Programmatic
  • Analiza skuteczności i efektywności prowadzonych działań m.in. przy wykorzystaniu Google Analytics i Looker Studio
  • Optymalizacja budżetów kampanii pod kątem rentowności i założonych KPI
  • Tworzenie strategii kampanii reklamowych z uwzględnieniem briefu klienta, przyjętych założeń finansowych oraz bieżącej sytuacji rynku
  • Tworzenie, kategoryzacja i aktualizacja list słów kluczowych, kreacji reklamowych, grup odbiorców
  • Współpraca z zespołami plannerskimi przy realizacji projektów
  • Udział w procesach przetargowych

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacją kampanii reklamowych w Google Ads
  • Znajomość i umiejętność wykorzystywania Edytora Google Ads
  • Praktyczna znajomość Google Analytics
  • Umiejętności analityczne oraz zdolności wykorzystania ich do optymalizacji i zwiększania efektywności kampanii reklamowych
  • Umiejętności korzystania z MS Excel oraz Power Point na poziomie co najmniej dobrym
  • Chęć nieustannego rozwoju
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę

Mile widziane

  • Znajomość Microsoft Ads
  • Znajomość D&V360 i Campaign Managera
  • Znajomość obsługi Google Trends i Similarweb
  • Certyfikat DIMAQ Professional

To oferujemy

  • Stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pracę zespołową w swobodnej atmosferze
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań i w podejmowaniu decyzji, realny wpływ na prowadzone projekty.
  • Możliwość pozyskania praktycznej wiedzy z zakresu planowania i zakupu mediów offline i online i rozwoju zawodowego w ciekawej i pełnej wyzwań branży
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu
  • Jeden krótszy dzień pracy
  • Pracę nieopodal Centrum w nowoczesnym biurze na Dolnym Mokotowie przy ul. Czerskiej 12 (biurowiec X2)
  • Zdobycie certyfikatu DIMAQ

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia relaksacyjne
  • 1 dzień zdalny w tygodniu
  • Krótszy dzień pracy w piątki
  • Dodatek świąteczny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dodatkowy urlop
  • Wsparcie psychologiczne
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Owoce
  • Kawa / herbata
  • Możliwość uzyskania certyfikatów
Wyślij zgłoszenie Powrót

Prześlij do nas swoje CV

[c

    Administratorem danych osobowych jest Euvic Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 12. W sprawie danych osobowych, prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu email iod@euvicmedia.pl. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z jego celem.

    Dołącz CV

    Dołącz inny plik