Graphic Designer

Data zamieszczenia: 20.05.2024

  • umowa o pracę, kontrakt b2b
  • pełny etat
  • specjalista (mid / regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik do kampanii marketingowych prowadzonych w Internecie (social media, animacje, landing page, banery) oraz w projektowaniu materiałów do druku (roll-upy, ulotki, smycze, plakaty i inne)
  • Umiejętność pracowania w środowisku graficznym marki – praca w oparciu o brand book
  • Aktywny udział w „burzach mózgu” zespołów realizacyjnych
  • Współpraca z działami social media, search oraz accountami
  • Śledzenie i rekomendowanie graficznych trendów na rynku
  • Kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Kreatywność, czyli coś więcej niż łączenie zdjęć ze stocka z tekstem
  • Znajomość specyfiki formatów digitalowych
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność korzystania z komercyjnych banków zdjęć

Mile widziane

  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów graficznych dla klientów z sektora publicznego będzie dużym atutem
  • Certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL
  • Portfolio wykonanych projektów

To oferujemy

  • Stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pracę zespołową w swobodnej atmosferze
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań i w podejmowaniu decyzji, realny wpływ na prowadzone projekty.
  • Możliwość pozyskania praktycznej wiedzy z zakresu planowania i zakupu mediów offline i online i rozwoju zawodowego w ciekawej i pełnej wyzwań branży
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu
  • Jeden krótszy dzień pracy
  • Pracę nieopodal Centrum w nowoczesnym biurze na Dolnym Mokotowie przy ul. Czerskiej 12 (biurowiec X2)
  • Zdobycie certyfikatu DIMAQ

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia relaksacyjne
  • 1 dzień zdalny w tygodniu
  • Krótszy dzień pracy w piątki
  • Dodatek świąteczny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dodatkowy urlop
  • Wsparcie psychologiczne
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Owoce
  • Kawa / herbata
  • Możliwość uzyskania certyfikatów
Wyślij zgłoszenie Powrót

Prześlij do nas swoje CV

[c

    Administratorem danych osobowych jest Euvic Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 12. W sprawie danych osobowych, prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu email iod@euvicmedia.pl. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z jego celem.

    Dołącz CV

    Dołącz inny plik