Nasze kompetencje

Jesteśmy ekspertami w zakresie komunikacji poprzez media, ich planowania, digital marketingu, performance marketingu, content marketingu, a także optymalizacji oraz danych i analityki. Kupujemy i optymalizujemy powierzchnię reklamową w mediach na potrzeby kampanii reklamowych i realizacji celów marketingowych naszych klientów.

Tworzymy i wdrażamy
strategie komunikacyjne
Określamy działania pozwalające realizować cele Klientów i dążymy do realizacji wynikających z nich KPI.
Planujemy, kupujemy i optymalizujemy media
Od strategii, poprzez realizację po raportowanie - Przeprowadzamy całościowe procesy realizacji kampanii mediowych – egzekucja, monitoring, optymalizacja i raportowanie.
Dane, Narzędzia, Technologie i Analityka
Wykorzystujemy, tworzymy specjalistyczne narzędzia i technologie oraz pracujemy na danych i je analizujemy mając jeden nadrzędny cel – efektywność w realizacja KPI.
Performance i Digital Media
Historycznie wywodzimy się z grupy firm online performance marketingowych w związku z tym naturalnie zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych i rozwiązań marketingu efektywnościowego.
Content i Social Media
Projektujemy, wdrażamy i realizujemy kompleksowe działania contentowe, angażujące uwagę odbiorców wykorzystując do tego przestrzeń w social mediach, multimediach i używając do tego zasobów kreatywnych i produkcyjnych.
Posiadamy kompetencje 360 media
Telewizja, Online, Prasa, Radio, OOH, Kino, Ambient, Influecer marketing, Social i Content Media.

Napisz do nas


    Administratorem danych osobowych jest Euvic Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 12. W sprawie danych osobowych, prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu email iod@euvicmedia.pl. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z jego celem.