Awans Marii Markiewicz na stanowisko Senior Social Media & Communication Managera

26.03.2024

Kolejny awans w Euvic Media. Z radością informujemy, że Maria Markiewicz została awansowana na stanowisko Senior Social Media & Communication Managera. To wyraz uznania za jej wieloletnie, sumienne zaangażowanie w pracę oraz dowód głębokiego zaufania, jakim ją darzymy.

W swojej nowej roli, Maria będzie miała kluczowe znaczenie nie tylko dla naszej komunikacji wewnętrznej, ale także zewnętrznej. Jest to jednocześnie odpowiedź na nasze aspiracje związane z budowaniem mocnego wizerunku firmy – zarówno w oczach obecnych i potencjalnych klientów, jak i wśród konkurencji.

Jesteśmy przekonani, że Maria doskonale poradzi sobie w tych wyzwaniach, przyczyniając się do dalszego rozwoju i sukcesów naszej organizacji, mówi Dawid Jarecki Commercial Director.

Maria Markiewicz ma ponad 6-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów w mediach społecznościowych oraz z zakresu Influencer Marketingu. Różnorodność prowadzonych kampanii – od klienta beauty po realizację przetargów z sektora publicznego – pozwala jej na wszechstronne działanie i osiąganie efektywnych rezultatów.

Maria jest niezastąpionym elementem zespołu Social Media, jej determinacja i umiejętności są nieocenione, a awans to potwierdzenie profesjonalizmu i zaangażowania, mówi Tomasz Orłowski Head of Social Media.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

Powrót do listy artykułów