Performance marketing

Możliwości rzeczywistej oceny podjętych działań marketingowych

Używamy narzędzi, które dają rzeczywistą ocenę podjętych działań marketingowych, przy jednoczesnym znaczącym ograniczeniu kosztów. Nasze działania wywołują pożądaną reakcję internautów, a klient płaci tylko za działania.

Online Marketing Performance Management jest najlepszą odpowiedzią na realizację działań reklamowych. W jednym miejscu można zrealizować szerokie spektrum działań:

Program Afiliacyjny już na etapie przystępowania do projektu pozwoli na obserwowanie pierwszych zaplanowanych efektów działań – współpraca z setkami witryn tematycznych, umożliwia na dysponowanie ogromnym potencjałem.

Product Pages odpowiada za promocję produktu i interakcję z użytkownikami. Cel osiągamy poprzez budowę tematycznych witryn internetowych, których treści oddziałowują na efektywność konkretnej kampanii (zawierają np. porównania branżowe, informacje nt. rozwoju rynku itp.).

SEM (Search Engine Marketing) opieramy o aktualnie najczęściej wyszukiwane i konwertujące kluczowe słowa, jakimi posługują się użytkownicy. W ramach działań, oferujemy zarówno kampanie w modelu PPC (Pay Per Click), jak i SEO (Search Engine Optimization). Prowadzimy kompleksowe działania optymalizujące stronę internetową klienta (Landing Page Optimization) i zwiększające współczynnik konwersji (kliknięć, leadów, sprzedaży). Zbieramy dane statystyczne pochodzące z analizy działań użytkowników odwiedzających witrynę klienta. Empirie są podstawą do dalszych działań optymalizacyjnych.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

 

tel: +48 22 26 10 300

kontakt@euvicmedia.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek – czwartek 9:00 – 17:00
piątek 9:00 – 16:00